Осіннє свято квітів (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
22/09/2020, Leave a comment

Журналісти Конкуренту побували на незвичайному поки для Ковельщини фестивалі. Працівниці “Волинської Голландії”, що у Свидниках, ховаються від вітру у хустки. Вони тепло вдягнені та метушаться навколо широкого поля, всіяного найрізноманітнішими квітами. Вони вперше відкривають осінній квітковий фестиваль. Це дуже відповідально. І дуже холодно.

Зранку у п’ятницю, 18 вересня на території розсадника “Волинська Голландія” ще розкладали намети, формували фотозони та підфарбовували тюки соломи. Попри це, кількадесят людей вже встигли відвідати поле і зробити яскраві квіткові фото.

Без фотографії звідси вийти нереально. Тендітні лілії, пишні кущі хризантем, яскраві лабіринти майорів так і ваблять зробити мільйон світлин. А люди, ходячи між красивих квітів, і собі почуваються красивішими.

Біля однієї з арок порається директорка з виробництва Тетяна Пашковська. Чіпляє гірлянди, аби кожен куточок цього поля у три фестивальні дні був місцем затишку і краси.

Окрім тюльпанів, ми із Голландії завозимо цибулини лілій. І багато відвідувачів питали, коли ж буде “лілейний фестиваль”. Цього року нам вдалося зробити таке свято для наших клієнтів і для людей, які просто люблять квіти. Ми висадили в ґрунт 30 тисяч цибулин лілій 95-ти сортів. На жаль, вони ще всі не вицвіли, бо вегетаційний період різних видів різний. Тут також 30 сортів хризантем – 2000 кущів. Окрім того, ми посадили айстри, майори, чорнобривці і гладіолуси. Також кущики декоративних гарбузів. Навіть їстівні гарбузи є“, – поспіхом розповідає жінка.

За спиною вітер звіває пелюстки із лілій, які вже відцвітають. Солодкий запах розносить всім полем. Ці ряди квітів сьогодні – найпопулярніші.

Окрім фото з рослинами, їх тут можна придбати. За цибулину лілії доведеться віддати від 30 до 50 гривень. Лілію можна придбати і просто з поля. Така рослина обійдеться у 50-80 гривень.

Традиційно, організовано фестивальний ярмарок. Зранку серед квітів можна було зустріти пасічників. На світлинах – відбірний мед, солодкі ягоди із власного поля та гарячий чай.

Гуляти яскравим полем можна цілу вічність. Розглядати кожну квітку, фотографуватися біля кожної фотозони. Організатори фестивалю кажуть, що ніколи не рахували відвідувачів, але сподіваються, що людей буде не менше, ніж приходить милуватися тюльпанами.


Залишити відповідь