Педагога, який виступав на мітингу визнали винним

Віктор Місіюк, Новини
17/09/2020, Leave a comment

Григорій Бурван в минулому вчитель, директор школи. У серпні року йому пішов 81-й рік.

16 серпня 2020 він виступив на площі Леніна в Пинську перед кількома сотнями жителями міста, які протестують проти непрозорості виборів і гвалту з боку правоохоронних органів.

Через деякий час Григорія Семеновича відвідав міліціонер і склав адміністративний протокол про участь в несанкціонованому масовому заході.

16 вересня педагога викликали в суд. Від сказаного на площі пан Григорій Семенович не відмовився.

– Я дізнався, що буде мітинг в місті. Думаю, піду і я, подивлюся на людей, себе покажу. Пішов, подивився, послухав що люди говорять. Нормальні люди, очі нормальні, жодного наркомана я там не побачив, ніхто там нікому нічого не «відстібає». Люди виступають, плачуть. Серед присутніх на мітингу багато моїх учнів. Підходять, вітаються, руки потискають. Я послухав, що вони говорять і вирішив висловитися з приводу того, що відбувається зі мною і з тими, хто був на площі. Попросив мікрофон і виступив. Зійшов з трибуни. Мої учні підходять до мене, руку тиснуть, обіймають. Оплески були. А я думаю, а що я такого істотного сказав? Начебто нічого суттєвого, просто висловив свою думку. Але після того, як люди стали підходити, обіймати, значить, щось я істотне сказав, чимось я торкнув душу людей …

– Мені зрозуміло, що написано в протоколі, – продовжив Григорій Бурван. – Але мені не зрозуміло те, в чому мене звинувачуютт …

– Я захищав Конституцію. Я захищав державу, батьківщину. Я захищав її від узурпації і насильницького утримання влади, що є тяжким злочином … .

Як тільки Григорій Семенович закінчив свою нетривалу мова з посиланням на конкретну статтю кримінального кодексу, що передбачає покарання за узурпацію влади, суддя Климович оголосив рішення суду – визнати Григорія Бурвана винним в Участі в несанкціонованому масовому заході і винести йому попередження.

За матеріалом Медіа-Полісся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *