Пенсіонер після коньяку вирішив сісти за кермо (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
24/07/2020, Leave a comment

21 липня міліцію повідомили про те, що у дворі житлових будинків по вулиці Гоголя в Бересті в автомобілі «Тойота» знаходиться нетверезий водій. Правоохоронці негайно вибули за названою адресою. Однак легковика на вказаному місці не виявилося.

Очевидці розповіли, що 70-річний чоловік, ймовірно перебуваючи в нетверезому стані, намагався завести автомобіль, але безуспішно. Тоді пенсіонер звернувся до дітей, які гуляли у дворі, з проханням підштовхнути його транспортний засіб. Неповнолітні з ентузіазмом взялися за справу. «Тойота» покотилася і через кілька секунд у авто лопнуло колесо, але рух продовжилося. Побачивши, що відбувається, мешканці сусідського будинку приспіли на допомогу, зупинили автомобіль і забрали ключі у водія, після чого звернулися в міліцію.

Чоловік пояснив, що вдом вжив трохи пива, проте в салоні автомобіля були помічені 3 порожні пляшки коньяку по 200 мл і піца.

Медичним оглядом встановлено наявність алкоголю в повітрі, що видихається їм повітрі в концентрації 1,72 проміле.

Стосовно чоловіка складено адміністративний матеріал, автомобіль доставлено на штрафмайданчик. Після всіх процедур, пенсіонер, який ледве стояв на ногах, був доставлений за місцем проживання.

За керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, токсичних або інших одурманюючих речовин, або передачу керування транспортним засобом такій особі, а так само відмова від проходження відповідно до встановленого порядку перевірки (огляду) на предмет визначення стану сп’яніння або одурманюючих речовин передбачається відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі до 100 базових величин з позбавленням права керування транспортними засобами строком на три роки.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь