Перше в районі поле зі штучним покриттям

ПроСВІТ, На здоров'я
12/09/2021, Leave a comment

У Великих Мотикалах відкрили перше в Берестейському районі міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Новий стадіон облаштували на території Мотикальской середньої школи. Розмір футбольного поля – 20х40 м. Термін його служби розрахований на 25 років. Займатися на ньому можна цілий рік. Сам штучний газон надала асоціація “Білоруська федерація футболу”. На підготовку підстави футбольного майданчика Брестський райвиконком виділив з бюджету 35 тисяч рублів.

Новий спортивний майданчик побудували завдяки соціальному проекту “Bonfesto – дітям”. Його спільно реалізують Туровський молочний комбінат, асоціація “Білоруська федерація футболу” і місцеві органи влади. Вибір місця для об’єкта обумовлений декількома факторами. Великі Мотикали – один з найбільших населених пунктів району. У місцевій школі навчаються понад 500 учнів. Крім того, футбол тут люблять як діти, так і дорослі, і активно ним займаються.

У нашому районі звичайні футбольні поля є в кожній установі освіти. Таке, з штучним покриттям, перше. Ми будуємо село майбутнього – селище Остромечеве. У наступному році будемо клопотати перед федерацією про будівництво там міні-футбольного майданчика“, – сказав заступник голови райвиконкому Павло Волинець.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь