Перше “село майбутнього”

ПроСВІТ, На здоров'я
01/08/2020, Leave a comment

Новий квартал індивідуальної житлової забудови почнуть розробляти в 2020 році в Остромечово Берестейського району. Загальна площа перспективного району забудови складе близько 188 га. Розширення території передбачено генпланом як “село майбутнього”.

Розроблено будівельний проект на першу чергу. Це квартал індивідуальної житлової забудови на 102 ділянки. Плануємо до кінця року провести тендер на виконання робіт з будівництва там доріг та прокладання інженерних комунікацій. Нормативний термін будівництва – сім місяців, вартість робіт – 2,9 млн. рублів уже в 2021 році плануємо почати пропонувати людям ділянки“, – сказав заступник голови Берестейського райвиконкому Олексій Мартисюк.

Претендувати на ділянки можуть як жителі Остромечова і Берестя. Першочергове право отримають члени багатодітних сімей та ті, хто стоїть в черзі на будівництво приватного будинку. Не менш 30% ділянок передбачається продати з аукціону. План забудови передбачає житло садибного типу, блоковане, а також малоповерхове багатоквартирне. В подальшому розробку і будівництво нових житлових кварталів в Остромечеве планується продовжити. Під ці цілі передбачається виділити близько 400 земельних ділянок.

 

 

За дорученням уряду плануємо створити квартал типової забудови, який буде витриманий в єдиному архітектурному стилі. Під нього передбачається відвести близько 20 ділянок. Замовником проекту виступить Управління капітального будівництва Берестейського району. Багатоквартирна забудова буде складатися з декількох дво-, триповерхових будинків“, – доповнив заступник голови райвиконкому .

Містобудівна проект передбачає два етапи розвитку: перший розрахований до 2025 року, другий – до 2030-го включно. Концепція першого в регіоні “села майбутнього” передбачає формування цілий екокластер з центром в Остромечеве. У Берестейській області пілотні проект також планується реалізувати в Біловезькому (Каменецький район) та Парохонську (Пинський район).

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *