Перший органний симпозіум

Віктор Місіюк, Оголошення
09/10/2019, Leave a comment

З 13 по 24 жовтня в Пинську пройде перший органний симпозіум, в якому візьмуть участь органісти і студенти музичних навчальних закладів Білорусі, а також гості з Росії.

У травні – липні в місті проходив найбільший в Східній Європі органний фестиваль, а органний симпозіум стане його своєрідним продовженням. На думку організатора заходу Олександра Бурдельова, існує велика потреба розвивати органну освіту, тому основною метою симпозіуму є освітня: «У Білорусі мало викладачів гри на органі, і є потреба в обміні досвідом з авторитетними фахівцями. Спочатку планувалося, що це будуть просто майстер-класи. Коли я повідомив про це молодим органістом і білоруським викладачам органу, вони дуже зраділи і висловили бажання взяти участь », – говорить Олександр Бурдялёв.

Завдяки підтримці Церкви і меценатів заходи, заплановані як майстер-класи, перетворилася в симпозіум, в рамках якого відбудуться виступи відомих виконавців та заняття під їх керівництвом. У ньому візьмуть участь майстри гри на органі з Москви Олексій Шмідт і Анастасія Сидельникова.

В рамках симпозіуму в Пінської школі мистецтв відбудеться концерт народного артиста Білорусі Ігоря Оловнікова , а також пройде серія майстер класів гри на органі, які проведуть Олексій Шмідт і Галина Семенова . З історією білоруських органів в спеціальній лекції «Історія органобудівництва і органна спадщина Білорусі» знайомитиме укладач енциклопедії «Орган Білорусі» Олександр Бурдельов.  Лекція почнеться 19 жовтня, в 9:30, Пинський дитячій школі мистецтв. 

Учасники майстер-класів отримають можливість виконати твори на органі Пинської кафедри.

розклад концертів:
13 жовтня (ВС) – 16: 0
17 жовтня (ЧТ) – 19:30 
19 жовтня (СБ) – 16:00 
20 жовтня (ВС) – 15:00 
24 жовтня (ЧТ) – 19:30
Вхід на всі органні концерти вільний.

За матеріалом католик.бай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *