Перший позитивний тест на COVID – 19

ПроСВІТ, На здоров'я
03/04/2020, Leave a comment

Берестейська область була останью з областей Республіки Білорусь де не було офіційно зареєстрованих випадків захворювання на СОVID-19. Обласний центр гігієни і епідеміології встиг повідомити, що на 8:00 1 квітня 2020 року «Випадків захворювання коронавирусной інфекцією в Брестській області не зареєстровано. З метою недопущення завезення і розповсюдження коронавирусной інфекції посилений санітарно-карантинний контроль у пунктах пропуску через державний кордон Республіки Білорусь. За останню добу пройшло санітарно-карантинний контроль 1229 осіб». Але вже ввечорі того ж дня на сторінці центру з’явилась інформація про “позитивний тест на COVID – 19 у особи, яка перебуває під наглядом, як контакт першого порядку в інфекційному відділенні УЗ “Берестейська обласна клінічна лікарня“.

Коло осіб, з якими контактував пацієнт, встановлене. Вони знаходяться під наглядом лікарів. Інфікованого разом із земляком доставили зі Столинського району: “Вони контактували громадянкою, яка приїхала з іншої області і в якої згодом виявили коронавірус.- Аналіз підтвердив наявність COVID-19 у одного з обстежених“.скорая

В обласний центр чоловіків транспортували силою: “Пацієнти проявили велику безвідповідальність (легковажність?) – навідріз відмовлялися їхати в обласну лікарню з доброї волі. Довелося вступити у відповідності з законом – із застосуванням прокурорських санкцій. Тому їх госпіталізували з допомогою співробітників міліції”.

госпитализация

За матеріалом Навiны Палесся

 

Залишити відповідь