Пинські прикордонники затримали іноземного легіонера

Чоловік незаконно перетнув кордон з боку України.

Як розповів  офіційний представник Пинського прикордонного загону Михайло Бут-Гусаім, інформація про появу незнайомця в прикордонній зоні поблизу населеного пункту Ласицьк Пинського району надійшла вранці 9 лютого. В ході проведення оперативно-розшукових та інших заходів його місцезнаходження було встановлено, порушника затримали.

Чоловік є громадянином України, незаконно перетнув кордон поза пунктом пропуску і планував транзитом через Білорусь відправитися в Російську Федерацію з метою отримання російського громадянства. Затриманий пояснив, що законно перетнути кордон вважав неможливим, так як виїзд з України йому заборонений. З’ясувалося, що правопорушник на протязі 10 років проходив службу у французькому іноземному легіоні, має спеціальну підготовку з топографічного орієнтування і прихованого пересування по пересіченій місцевості.

– За умисне незаконне порушення державного кордону правопорушник буде притягнутий до адміністративної відповідальності, – підкреслив Михайло Бут-Гусаім. – Потім в установленому законом порядку його передадуть українській стороні. За порушення державного кордону Республіки Білорусь порушнику загрожує депортація і штраф в розмірі до 100 базових величин.

ДОВІДКА 

Французький іноземний легіон, військове з’єднання, що входить до складу сухопутних військ Франції і що комплектуються переважно з іноземців, більше третини легіонерів є вихідцями з країн Східної Європи. Іноземний легіон бере участь в бойових і гуманітарних операціях за межами Франції.

Криниця: Медиа-Полесья

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *