Пинські телескопи

ПроСВІТ, Новини
20/09/2020, Leave a comment

Відкрите акційне товариство “Пинський завод засобів малої механізації” розробив і підготував до виробництва телескопічний навантажувач “ПТ 3010”, який отримав ім’я “Телпи” скорочення од “Телескоп Пинська”.

Вантажопідйомність інноваційної машини 3 тонни, а при граничному 7,4-метровому вильоті стріли вона зменшується до півтонни. Максимальна висота підйому вантажу телехендлером досягає 9,9 метра, а габаритна довжина по вантажним вілам не перевищує 6300 мм. Порівняно невелика колісна база в 2700 мм забезпечує машині досить хорошу маневреність – радіус розвороту по зовнішній лапі вантажних вил не більше 4,6 м.

Підйомник оснащений дизельними двигунами JCB або Kubota, його контрольна витрата палива дорівнює 7,5 л/год. Транспортна швидкість “ПТ 3010” становить 30 км/год, а робоча – в два рази нижче. Високу прохідність техніці забезпечують великі за своїм діаметром колеса на шинах з розвиненими грунтозацепами і дорожнім просвітом в 400 мм.

Машина багатофункціональна може бути застосована в різних сферах: від будівництва і дорожніх робіт до сільського господарства. На замовлення клієнтів вже вироблено 10 машин.

В Республіці Білорусь машини подібного класу виробляють на “Амкадор”. Конкуренція на світовому ринку телескопічних підйомників дуже велика. Тим не менше за умов доброї конкурентної пропозиції у пинського виробника є шанс отримати свого покупця.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *