Поїзд «Москва – Бересть» потрапив в ТОПРейтінг поїздів з пасажирами, які найбільше хропуть

Поїзд, який слід у напрямку «Москва – Брест», потрапив в ТОП рейтингу поїздів з пасажирами, які найбільше хропуть. Дане дослідження було проведено російським онлайн-сервісом «Туту.ру».

Так, згідно з дослідженням, найчастіше скаржаться на хропіння в поїздах пасажири поїздів Моска-Кишинів, Псков – Пенза і Москва – Бересть. Також в рейтингу значаться напрямки Москва – Волгоград, Москва – Казань, Москва – Санкт-Петербург, Санкт-Петербург – Адлер, а також Москва – Владивосток.

Як відзначають автори дослідження, для складання цього рейтингу експерти проаналізували близько 155 тисяч відгуків, які залишили пасажири поїздів за останні три роки.

У червні 2018 року сервіс Туту.ру проводив опитування на дану тематику. Користувачів просили відповісти, як вони реагують на хропіння в поїздах. Згідно з його результатами, 32% опитаних просто не звертають уваги на людей, що хропуть. 29% відсотків – беруть з собою в дорогу беруші, щоб використовувати їх при необхідності, 26% розбудили б, і висловили б свої претензії, тоді як ще 13% звернулися б за допомогою до провідника.

Криниця: Варяг

  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *