Повернув збитки, місяць проведе в ув’язненні

Віктор Місіюк, Новини
08/04/2021, Leave a comment

13 лютого цього року на фасаді будинку по вулиці Вишнева в Бересті з’явився напис фарбою червоного кольору «Але визволи нас від лукавого». Людину, яка зробила цей напис, затримали. Ним виявився 32-річний місцевий житель Андрій Левонюк.

26 лютого його засудили на «добу» порахувавши напис пікетуванням. Незабаром рішення було скасовано у зв’язку з порушенням кримінальної справи за статтею осквернення споруд і псування майна. Слідство і прокуратура порахували, що напис був зроблений «з метою демонстрації невдоволення результатами виборів президента Республіки Білорусь», а напис є «цинічним» і спричинив «погіршення естетичного сприйняття будівлі».

Житлово-експлуатаційна служба оцінила збиток в 51 рубль 99 копійок. Обвинувачений відшкодував його ще в ході попереднього розслідування.

У суді обвинувачений Андрій Левонюк погодився з тим, що напис залишив саме він. Але він зазначив, що не згоден з поняттям «пошкодження майна», тому що майно неодноразово «ушкоджувалося» до нього – вже були написи і інші зображення. Чоловік також висловив здивування з приводу того, наскільки цинічною може бути рядок з молитви.

 7 квітня суддя засудив графітчика до місяця арешту.

За матеріалом tut.by

Залишити відповідь