Подвійний штраф за алкоголь

ПроСВІТ, Новини
13/01/2021, Leave a comment

Суддя Любомльського районного суду розглянув протокол про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який бувши протягом року підданим адміністративному стягненню за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, 15 жовтня 2020 року, керуючи саморобним трактором, по вулиці Центральній в селі Забужжя Любомльського району в порушення пункту Правил дорожнього руху відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння.

На розгляд справи порушник не з’явився, хоча про дату та місце розгляду судом повідомлявся, в тому числі шляхом публікації на офіційному сайті суду судового оголошення.

Винність чоловіка у вчиненні правопорушення повністю стверджена матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями свідків, відеозаписом події, копією постанови суду в справі.

Враховуючи характер правопорушення та особу порушника, стягнення на нього слід накласти у вигляді штрафу з позбавленням права керування.

Суд визнав тракториста винним у вчиненні правопорушення і наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 20,4 тисячі гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на три роки.

За матеріалом район

Залишити відповідь