Пожежа чи підпал (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
29/06/2019, Leave a comment
Ввечері 28 червня в історичній частині Берестя спалахнув вогонь. Загорілися будинки на вулицями Радянський, поблизу перехрестя з вул.Дзержинського.
Палахкотять будинку в межах вулиць Дзержинського і Радянської. Фото: vk.com/onlinebrestНа місце приїхало кілька пожежних розрахунків. Поки гасили один будинок з боку вулиці Дзержинського, вогонь перекинувся на сусідні і підійшов впритул до пішохідної Радянської.
Пожежу гасили більше години, воду набирають на Радянській. Інформації про постраждалих не поступало. На місці чергвала швидка допомога і служба газу. 

Горить центр Бреста. Фото: Артем Ракицький

Головну пішохідну вулицю заволокло димом, пахне гаром. Зразу кілька видань повідомили про можливість підпалу. Причина – пожежі в результаті яких були знесені будинки в історичній частині міста під будівництво сумновідомого нахідками жерт берестейського гетто Прибузького кварталу. Автори припускають, що таким чином забудовникам вдається обходити обмеження щодо збереження архітектурної історичної спадщини.

Радянську заволокло димом, пахне гаром. Фото: Артем Ракицький

Будинки в яких спалахнув вогонь давно відселені, знаходяться в “аварійному стані”. Тому натурально могли приваблювали безхатьків і любителів гострих вражень. Питання чому впродовж тримало часу стільки часу вони стояли нереконструйованими, не були передані новим власникам, а ті не провели реконструцію, лишається відкритим. Рятувальники відзначають, що гасіння ускладнював сильний вітер, він же став одною з основних причин пожежі. Пориви вітру 28 червня місцями сягали 6,3 метрів/секунду.

Роботи в ці дні у різних служб чимало. Того ж 28 червня в селі Великі Мотикали Берестейського району загорілися сараї та гаражі, розташовані поблизу чотириповерхових житлових будинків. Що стало причиною пожежі (необережність чи підпал) з’ясує слідство.

Сильний вітер, до 7 метрів/секунду, в регіоні здійнявся ще 27 червня. Тоді без світла лишилося 12 сіл Берестейського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *