Позиція нового голови щодо локдауну

ПроСВІТ, На здоров'я
06/11/2020, Leave a comment

Новообраний очільник Ковельської громади Ігор Чайка висловив свою позицію щодо посилення карантинних обмежень у місті.

“Стара, але поки все ще діюча влада у Ковелі, наостанок своєї каденції спровокувала протести підприємців. Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Олега Кіндера перевела на дистанційне навчання школи, закрила дитсадки, ресторани, кафе, перукарні, торгові центри та ринки.
Думка самих підприємців при прийнятті цих рішень, традиційно, нікого не цікавила. До того ж, вся владна верхівка Ковеля раптово зникла зі своїх робочих кабінетів та безвідповідально залишила рядових службовців міськвиконкому та ситуацію напризволяще.

Разом з діючими депутатами міськради Ігорем Пінісом, Сергієм Кошаруком та Андрієм Мілінчуком взялися врегулювати проблему. Так, 3 листопада під тиском підприємців вдалося скликати позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС, на якому головував перший заступник міського голови Михайло Гетьман.
В підсумку отримали звернення до такої ж Регіональної комісії з пропозицією послабити санітарні та протиепідемічні заходи з урахуванням вимог та зобов’язань підприємців – їх напрацювали у відділі економічного розвитку та торгівлі.

Вчора, 4 листопада, підприємці перекрили міжнародну трасу Київ-Варшава поблизу Люблинця, що надало проблемі публічного резонансу. Паралельно ми комунікували з обласною владою та підприємцями з інших волинських міст, де також відбувались акції протесту.
На 15 годину 4 листопада наші представники разом із підприємцями з Володимира-Волинського отримали аудієнцію і мали можливість розповісти про свої проблеми в ОДА: наші вимоги озвучать за допомогою селекторного зв’язку на засіданні Державної комісії ТЕБ та НС — саме вона й встановлює обмеження в регіонах з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Крім того, 5-го листопада з ініціативи діючих депутатів в сесійному залі будинку рад відбудеться 73-я позачергова сесія міської ради, яка має підтримати рішення місцевої комісії ТЕБ та НС щодо послаблення карантинних заходів з урахуванням пропозицій підприємців… Так, крок за кроком, врегульовуємо ситуацію. Повноважень не маю, але дію… Спасибі всім, хто небайдужий!

І наостанок, поясню свою позицію щодо локдаунів (закриття на карантин). Я переконаний, що найкращій захист від розповсюдження Ковід-19, це суворе дотримання карантинних обмежень, серед яких носіння масок, соціальна дистанція, використання антисептичних засобів тощо. Закриття закладів не захистить громадян, а лише спричинить додаткову шкоду. Непрацюючий бізнес – це відсутність податків та порожні місцеві бюджети. А з порожніми бюджетами ми не зможемо допомагати вже хворим, платити зарплати бюджетникам та утримувати комунальну сферу міста. Тому я категорично проти будь-яких локдаунів. Я за сумлінне дотримання рекомендацій Мінохорони здоров’я”.

За матеріалом ПроКовель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *