Позиція.7.Автор Пинської шляхти (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Культура
03/11/2020, 3 коментарі

Основою темою сьомого випуску інформаційного проекту “Експертиза” став літературний портрет автора фарса-водевіля “Пинська шляхта” на тлі становлення української літератури ХІХ століття. Твір, який варто розглядати як літературну революцію для Пинщини, продовжує привертати увагу дослідників. Стиль в якому написано п’єсу перш за все орієнтується на свій час. Отже автор може виявитись сучасником Миколи Костомарова і Тараса Шевченко.

В дискусії взяли участь доцент кафедри української літератури Волинського національного університету імені Лесі Українки Ольга Яблонська і голова Української науково-педагогічної спілки “Берегиня” Віктор Місіюк.

 

3 thoughts on “Позиція.7.Автор Пинської шляхти (ВІДЕО)”

 1. КАНСТ сказав:

  … так я до конца и нэ видаю автора “пинской…” и на на якуй мови першодрук йии одбувса …. ??? …. ДЯКУЙ И ЗА ЦЮ РОСПОВИДЬ …!

  1. Віктор Місіюк сказав:

   як би знати на 100% хто він, то була б сенсація, написана “шляхта” пинським говором. А надрукували її вперше в перекладі на білоруську літературну мову.

 2. Stefаn сказав:

  Е доказы, що шляхту написав православнi священник московитського походження, якi служыу у пинському повiтi, та вивчив мову мiсцевiх.

Залишити відповідь