Померла головна лікарка обласної дитячої поліклінікі

ПроСВІТ, На здоров'я
11/01/2021, Leave a comment

До початку навчання в Гродненському державному медичному інституті Тетяна Овдійчук працювала санітаркою пологового відділення Пружанської центральної районої лікарні. Після закінчення в 1985 році Гродненського державного медичного інституту за спеціальністю «Педіатрія» Тетяна Федорівна працювала в Оршанскій медико-санітарній частини Оршанського льонокомбінату. У грудні 1985 року перевелася в Берестейську обласну дитячу лікарню на посаду лікаря-інтерна. З 25 січня 2002 р Тетяна Федорівна очолила установу охорони здоров’я «Берестейська міська дитяча поліклініка №1». Була депутаткою Берестейського міської Ради депутатів 26, 27 і 28 скликань, головою Ленінської районної міста Берестя організації РОО «Біла Русь», членкинею правління обласної та міської організацій Білоруського союзу жінок.

Колектив поліклініки, яким керювала пані Тетяна, неодноразово визнавався кращим в республіці. Сама головна лікарка в 2017 році була нагороджена Знаком «Відмінник охорони здоров’я Республіки Білорусь», а в минулому визнана переможцем в республіканському конкурсі «Жінка року» в номінації «За лідерство і успішне керівництво». 

Першу хвилю коронавірусної пандемії керівничка дитячої полікліники перенесла важко, але під час другої хвили її стан став критичний. Похорон Тетяни Овдійчук пройде в понеділок, 11 січня 2021 року.

За матеріалом Берестейського міськвиконкому

Залишити відповідь