Порушення при оренді водних об’єктів

ПроСВІТ, На здоров'я
29/08/2021, Leave a comment

На території Берестейської області є 15 орендарів-рибалок і 98 орендарів, які використовують ставки для товарного (або) рекреаційного рибоводства.

Перевірка прокуратури Берестейської області показала, що не всі суб’єкти господарювання виконували передбачені договорами зобов’язання. Розкриті випадки невнесення плати більше ніж двічі поспіль, незарибленія рибальських угідь з періодичністю і в обсягах, встановлених в рибоводно-біологічному обгрунтуванні, незабезпечення квоти вилову риби. Деякі орендарі в Кобринському районі недобросовісно платили за користування водними об’єктами, при цьому райвиконком не вжив заходів щодо її стягнення.

Були порушення і при оформленні документів. При передачі 29 водних об’єктів Каменецького району для товарного рибальства і рибництва в рекреаційних цілях в актах нічого не повідомлялося про заходи щодо використання рибних ресурсів, зобов’язання по вселення риби, відшкодування вартості рибних ресурсів в місцевий бюджет.

Орендарі-рибоводи Барановичського, Берестейського, Каменецького та інших районів не вселяли належним чином рибу, містили і розводили її з порушенням обсягів і термінів.

У діяльності інших орендарів прокуратура встановила факти недотримання зобов’язань по створенню мінімальних умов для вилову риби громадянами.

За результатами перевірки прокуроривнесли 20 актів нагляду для усунення виявлених порушень.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь