Порізав дуби в пущі

ПроСВІТ, Новини
08/03/2020, Leave a comment

Маневицька місцева прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях щодо волинян, які незаконно рубали ліс.

Удень 07 листопада 2019 року 18-річний мешканець села Чорниж Маневицького району без будь-яких дозвільних документів зрубав 5 сосон на території державного підприємства «Колківське лісове господарство», завдавши лісгоспу збитків на суму понад 35 тис. грн. Чоловіка викрили працівники лісової охорони, коли він віз колоди підводою до однієї з місцевих пилорам. Тепер його судитимуть за незаконну порубку лісу.

Надвечір 14 листопада минулого року 38-річний мешканець села Піщане Камінь-Каширського району, втягнувши в злочинну діяльність 16-річного підлітка, разом із ним незаконно зрубав на території Державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство» три сосни, завдавши лісгоспу збитків на суму понад 23 тис. грн.

Чоловіка обвинувачують у незаконній порубці дерев у лісах, у тому числі тих, що відносяться до об’єктів природно-заповідного фонду, а також у перевезенні незаконно зрубаних дерев, внаслідок чого спричинено тяжкі наслідки.

Ківерцівський відділ Маневицької місцевої прокуратури затвердив і скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про незаконну порубку 50-річним мешканцем Рівного дерев у лісах, у тому числі у Національному природному парку “Цуманська пуща”.

У ніч з 30 на 31 січня 2020 року чоловік без спеціального дозволу на вирубку дерев зрізав 10 дубів, завдавши таким чином Державному підприємству «Цуманське лісове господарство» шкоди на суму понад 133 тис. грн.

У подальшому, покрижувавши зрізані дерева на колоди, він перевіз їх на зберігання до оселі знайомої в селищі Цумань, де їх і виявили та вилучили правоохоронці.

За матеріалом Прокуратури Волинської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *