Посилено масковий режим в громадському транспорті

ПроСВІТ, На здоров'я
06/10/2021, Leave a comment

Моніторинг громадського транспорту в Бересті показав, що близько 80% пасажирів користуються масками, інші надягають їх на першу вимогу. Лише одиниці відмовляються від засобів індивідуального захисту.

Це спроба закликати людей до колективної відповідальності про безпеку. Ми не перевіряємо транспорт в годину-пік, щоб не створювати колапс в місті. Але в міжпіковий час з сьогоднішнього дня водії мають право (на свій розсуд) на остановочном пункті заглушити двигун і оголосити, що транспорт далі не піде, поки всі пасажири не вдягнуть маски“, – зазначив директор КУП “Брестський громадський транспорт” Ігор Царук. Таким чином несвідомі пасажири можуть зірвати графік руху громадського транспорту.

Нині носити маску вимагають контролери-ревізори під час перевірки оплати проїзду. При відсутності пасажира попросять покинути салон. “Вже було кілька таких випадків, і люди розуміють, чому їх просять вийти. Складніше з дітьми, адже вони теж можуть бути переносниками коронавируса. Тому батьки повинні подбати, щоб їх діти носили маски в громадських місцях“, – сказав додав пан Ігор.

Голова Берестського міськвиконкому Олександр Рогачук повідомив про ускладнення епідеміологічної ситуації: “Протягом останнього місяця в Бересті спостерігається значне зростання захворюваності коронавирусной інфекцією. У двох міських лікарнях перебувають 1,3 тис. пацієнтів з пневмонією, 49 з них – в реанімації у важкому стані (всі ці пацієнти не щеплені). Цей факт переконує, що саме імунізація всіх верств населення залишається найбільш ефективним способом боротьби з COVID“.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь