Посилено заходи епідемічної безпеки

Віктор Місіюк, На здоров'я
02/10/2021, Leave a comment

На необхідність посилення контролю за дотриманням санітарно-протиепідемічних заходів вказав на останньому засіданні облвиконкому його голова Юрій Шулейко. Він зазначив, що четверта хвиля COVID-19 відрізняється своєю агресивністю, а захворюваність в обласному центрі знаходиться на рівні Мінська.

Потрібно максимально працювати з підприємствами. Переконуйте людей в необхідності вакцинації, препарати є. Це єдиний дієвий спосіб убезпечити себе в період пандемії. Лікарні готові до прийому пацієнтів. Добре, що в три рази збільшили кількість кисневих точок . І будемо продовжувати нарощувати,з такими словами звернувся голова області до керівників районів.

Лунинецький район став першою адміністративною територією регіону, де носіння населенням медичних масок стало обов’язковим. За рішенням райвиконкому такий режим введений по 15 жовтня. Вимога поширюється на всі підприємства та організації, об’єкти масового перебування людей – торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, соціального обслуговування, заклади охорони здоров’я, культури, освіти, спорту, громадський транспорт.

У Пинську і Малориті через несприятливу санітарно-епідеміологічної обстановки скасували масові заходи на День міста.

Голова міськвиконкому Берестя повідомив, що станом на 30 вересня в місті вакциновано 52 641 чоловік. За останніми даними, в Берестейській області першим компонентом щеплені 257,4 тис. осіб (19,2% жителів регіону). Обидва компоненти отримали 198,6 тис. (14,9%).

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь