Посол Білорусі приїхав до Берестя

ПроСВІТ, Новини
14/04/2019, Leave a comment

11 квітня Посол Білорусі в Україні Ігор Сокіл взяв участь в роботі IV Міжнародного форуму-виставки ділових контактів « БЕРЕСТЬ 2019 ». Учасниками Форуму стали близько 200 гостей з 20 країн, в тому числі понад 30 представників з українських регіонів. 

IV Міжнародний форум-виставка ділових контактів «БРЕСТ 2019» – це сучасна міжнародна ділова платформа для діалогу представників різних сфер бізнесу, державних структур, громадських організацій та засобів масової інформації, ведення переговорів між підприємствами-виробниками, постачальниками і торговими мережами, інвесторами і кандидатами інвестицій .

У своєму вітальному слові до учасників заходу Ігор Сокіл поінформував про розвиток торгово-економічного співробітництва між Білоруссю і Україною, а також про внесок Берестейської області в двосторонню взаємодію. У 2018 році товарообіг області з Україною склав 220 млн. доларів США і зріс на 12,4%. Позитивна тенденція в нарощуванні експорту збереглася і в поточному році – за 2 місяці обсяг поставок виріс на 40,7% і склав 11 млн. доларів. Область уклала угоди про співпрацю з Волинською, Запорізькою, Житомирською, Львівською, Рівненською та Тернопільською областями. 

У жовтні планується проведення другого Форуму регіонів України та Білорусі, який стане головною подією 2019 року на двосторонньому треку. Сторони вже приступили до його підготовки.

Посол Білорусі в Україні Ігор Сокол з керівником Консульства України в Бресті Анатолієм Діденко на Міжнародному форумі-виставці «БЕРЕСТЬ 2019».

За інформацією МЗС України

Залишити відповідь