Потрібна програма щодо адаптації змін клімату (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
20/11/2020, Leave a comment

Новообраний селищний голова Шацька Сергій Карпук заявив, що у вирішенні проблеми обміління Світязя надто багато політики і мало реальних дій. Головна причина обміління – це зміни клімату.

«З тієї інформації, що ми маємо, яку ми збирали протягом двох років, все-таки основною проблемою обміління Світязя є кліматичні зміни. Хтось називає вплив людини, хтось вплив Хотіславського кар’єру, діяльність господарських підприємств, але основне – кліматичні зміни», – заявив керівник адміністрації.

Минулого року вперше Шацькі озера не замерзли, кількість опадів впала, а температура повітря різко підіймається.

«Така ж ситуація і в Польщі та Німеччині, але там влада визначилась, вона не робить на цьому політики, а вирішує проблему. На рівні держави в Німеччині прийняли програму щодо адаптації змін клімату, а наші досі шукають винних», – каже новобраний селищний голова.

У країн-сусідів намагаються зберегти воду на місцях. Так потрібно робити і зі Світязем, тобто реконструювати меліоративні мережі, ремонтувати шлюзи та гідротехнічні споруди що дозволить зберігати нормальний рівень води в озерах. А ще у регіоні немало локальних проблем, які також необхідно вирішувати.

За матеріалом Волинь_infa

Залишити відповідь