“Пофарбоване пташеня” виходить в прокат (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини, Оголошення
30/11/2020, Leave a comment

Копродукційна стрічка України, Чехії та Словаччини «Пофарбоване пташеня», яку частково знімали в любешівському селі Сваловичі за участю місцевих мешканців вийде в прокат 10 грудня. Воєнна драма мала вийти в прокат 23 квітня 2020 року, але кінотеатри закрили на карантин через пандемію коронавірусу.

Дату старту прокату стрічки продюсер Ігор Савиченко повідомив на засіданні Ради з державної підтримки кінематографії. Члени Ради ухвалили рішення виділити на промо фільму 400 тисяч гривень.

«Пофарбоване пташеня» – екранізація однойменної книги польсько-американського письменника Єжи Косинського. Чехія висунула фільм на цьогорічну премію «Оскар», він пройшов до шортлиста в номінації «Міжнародний повнометражний фільм», але до номінантів не потрапив. Світова прем’єра відбулася на головному конкурсі 76-го Венеційського міжнародного кінофестивалю.

Проєкт фільму «Пофарбоване пташеня» став переможцем дев’ятого пітчингу Держкіно та отримав понад 9,5 млн грн державної фінансової підтримки, загальна вартість виробництва фільму – понад 173,5 млн грн.

Залишити відповідь