Правоохоронці дізнались, хто злив в річку нечистоти

ПроСВІТ, Новини
21/06/2020, Leave a comment

Працівники Шацького відділення поліції встановили особу водія автомобіля ГАЗ-53, який зливав нечистоти у проточну водойму в Світязі.

Нагадаємо, 14 червня до Шацького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що водій автомобіля ГАЗ-53 зливає нечистоти у водойму на узбіччі дороги с. Світязь.

«Зробимо нахабу відомим! Представники районної гілки влади роблять все можливе для того, аби покращити екологічну ситуацію в районі, проводять будівництво каналізаційної мережі, прокладають дороги. Дбають про благоустрій прибережної смуги навколо озера Світязь, а тут таке…. Як можна зробити наш край чистим, коли такі порушники вчиняють серед білого дня! Де людська свідомість?» – заявила районна держадміністрація.

Шацьким відділенням поліції було здійснено перевірку за вказаним фактом та встановлено особу водія вище вказаного автомобіля. Ним виявився чоловік 1953 року народження, житель Шацького району.

Зібрані в ході перевірки матеріали за фактом можливого порушення законодавства України у сфері охорони природи та використання природних ресурсів були направлені в Державну екологічну інспекцію у Волинській області для вирішення питання про притягнення особи до адміністративної відповідальності.

За матеріалом Шацьк.район

Залишити відповідь