Представники польських турфірм відвідають 15-17 лютого Берестейську область

Фото: TamBY .info

Представники 22 польських туроператорів 15-17 лютого відвідають Берестейську область з рекламним туром. З туристичним потенціалом південно-західного регіону Білорусі познайомляться працівники турфірм з Варшави, Ольштина, Познані, Гдині, Білостока, Любліна. Акцент рекламного туру зроблений на показ готелів та інших засобів розміщення. Під час заходу білоруські та польські фахівці обговорять питання двосторонніх відносин, тенденції туристичного ринку, можливості збільшення турпотоку в Берестейську область. Гостям буде презентовано програму святкування тисячоліття обласного центру. Їм запропонують оглядову екскурсію по місту, побувати на окремих підприємствах. Також в програмі поїздка в Каменецький, Кобриньський, Пружанський і Івацевицкий райони.

“До основної безвізової зони ми додали Івацевицкий і Кобриньський райони, так як їх території перспективні для включення в безвізовий простір. Познайомимо наших партнерів із засобами розміщення, ключовими атракціями, екскурсійними маршрутами та іншими пропозиціями”, – зазначив Денис Никитюк.

Він додав, що найбільший інтерес для гостей з Польщі представляє ностальгічний туризм, наша спільна культурна спадщина.

“Також варто відзначити роль агротуризму, який є основною конкурентною перевагою Берестейської області. Звертаємо увагу на подієві заходи, санаторно-курортне оздоровлення, розвиваємо промисловий туризм”, – сказав він.

Берестейську область в минулому році без віз відвідали 18,5 тис. Іноземців, майже 13 тис. З них прибули з Польщі. З початку цього року в регіоні побували понад 2 тис. безвізові туристів. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 го їх число виросло в три рази.

Криниця: БЕЛТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *