Програмне оновлення зібрало 20-кілометрову чергу (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, Новини
11/10/2021, Leave a comment

За офіційними даними, на берестейському пункті пропуску “Козловичі” в черзі на проїзд очікують 550 машин, в той час як за інформацією Держприкордонкомітету від водіїв на кордоні стоять вже понад 800 фур і черга розтяглася на 20 км.

Черги з великих вантажівок почали утворюватися з четверга. Причина – оновлення білоруською стороною програмного забезпечення, яке повинно автоматизувати процес роботи з деклараціями. Це оновлення відбувається на всіх пунктах пропуску Білорусі. Але саме на “Козловичі” утворилася найчисленніша колія з великих вантажівок.

В інтернеті з’явилося кілька відео, які показують, що кількість машин значно більше за офіційну статистику. Ще позавчора до обіду колія з фур була довжиною в 18 км. Вчора вранці вона стала ще більше і досягла вже 20 км. За підрахунками самих водіїв на кордоні простоює понад 800 фур.

На узбіччі, уздовж колії з фур поставили біотуалети і сміттєві баки. Багато водіїв стоять на кордоні вже кілька днів.

Андрій їде з Казахстану в Хорватію. За дві доби проїхав 300 м. Дмитро стоїть у черзі з четверга. До кордону йому ще 3 км. Каже, що черга зростає з кожним днем ​​і пік ще попереду.

Це звична практика, коли на вихідних накопичується більше машин, ніж у будні дні. З урахуванням цієї тенденції, якщо пропускна спроможність пункту не збільшиться, то до понеділка машин стане ще більше“, – говорить Дмитро.

Черги з великих вантажівок утворилися не тільки на білоруській стороні. Берестянин Олег повертається з Європи. На кордоні простояв дві доби. Каже, що кілька сотень машин також очікують проїзду і на польській стороні.

Водії дивуються: про оновлення системи вони чули ще у вівторок.
Треба відновити систему – окей. Але ж зараз же 21 століття, не кілька же днів її оновлювати треба?”, – обурюється далекобійник Андрій.

За його словами, власники фур вже зверталися раніше в пункт пропуску “Козловичі” з пропозицією підключати більше співробітників на вихідних, бо до вихідних збільшується потік фур, що проїжджають в Євросоюзу або з Євросоюзу. Водії дивуються: де обіцяна пропускна спроможність пункту пропуску в 1200 машин, як це зазначено на офіційному сайті.

За матеріалом Спутник

Залишити відповідь