Проекти Креативного марафону

ПроСВІТ, На здоров'я
06/12/2019, 1 Comment

В Берестському Технопарку на вихідних відбувся захід, результати якого здатні вплинути на  зміни в обличчі міста. У Екокластері пройшов Креативний марафон: з шквалу ідей народилися чотири проекти.

Чотири команди розробляли концепції розвитку кількох міських територій. Їм допомагали експерти, а створені проекти оцінював і коментував головний архітектор Берестя Микола Власюк .

Велодоріжка в центрі вулиці і тестовий ділянку до Дня міста

Презентація учасників команди, яка працювала над концепцією пішохідної вулиці Пушкінській:

– У «польський період» життя Берестя (20-е – 30-ті роки минулого століття) вулиця Пушкінська була пішохідною, і місцеві називали її «газ» – місце для прогулянок. Ми вирішили обіграти цю назву на сучасний лад: наш варіант – TOPTALK.

Зараз велика частина Пушкінської відведена для паркування та проїзду автомобілів, для пішоходів залишається зовсім небагато місця. Створювати тут аналог вже існуючої пішохідної вулиці Радянській було б найгіршим варіантом: в цьому випадку вся центральна частина буде зайнята клумбами, які функціонально ніяк не використовуються.

Ми знайшли інше рішення: обладнати посередині вулиці двосторонню велосмугу, зробити якісно різне покриття для різних зон з урахуванням інтересів усіх учасників руху. Це дозволить мамам з колясками не “стрибати” по стиках тротуарної плитки, а переміщення велосипедистів зробить безпечним.

Трансформувати вулицю в тестовому режимі можна з мінімальними вкладеннями: малюємо велодоріжки, по обидві сторони встановлюємо лавки і відстежуємо, наскільки таке розташування зручно пішоходам і велосипедистам. Саме часові перетворення допомагають зрозуміти, як ця територія могла б використовуватися по-іншому, і що конкретно потрібно жителям.

Пропонуємо виділити ділянку вулиці Пушкінській, починаючи від перетину з Радянською в бік вулиці Леніна, і зробити його пішохідною на місяць влітку, напередодні Дня міста. Облаштувати тут яскраву і незвичайну фестивальну зону.

На наш погляд, найкращим рішенням стане функціональне зонування: локальні місця для тихого відпочинку, барвиста дитяча зона, трансформовані простору для проведення воркшопів або переговорів і т.д. За підтримки спонсорів можна створити фотогенічну середу, відкриті тераси кафе, малі архітектурні форми.

Жителі міста зможуть вийти з сірості буднів і подивитися на яскраві фарби арт-простору. Після тимчасових бюджетних змін, отримавши зворотний зв’язок від городян, можна буде приступати до довгострокових і дорогим перетворенням.

Коментарі та поради:

Ідея розміщення велодоріжок в центральній частині вулиці з успіхом використовується в європейських країнах, наприклад, в Голландії. У проекті необхідно врахувати можливість проїзду транспорту спеціального призначення (аварійного, інкасації тощо), знайти колірні рішення, які гармонійно вписуються в історичний ландшафт міста.

Контраст урбанізації та незайманої природи

Презентація учасників команди, яка працювала над концепцією Набережній (ділянка від Міського саду до Берестейської фортеці):

– У цьому унікальному місці наочно проявляється контраст урбанізації та незайманої природи. Ми пропонуємо розділити дану ділянку на 4 візуальних території, поступово відходячи від галасливої ​​активної зони до тихих природних куточків.

Тут є занедбані промислові об’єкти, старі баржі, морські контейнери, порожнє приміщення порту – все це можна використовувати для створення креативних арт-просторів, кафе і т.д..

«Активній» території можна дати назву «Велопорт», створити велозону з велокафе, велокухнямі (пункт самообслуговування, де можна полагодити велосипед), велопрокатом, паркуванням і навіть велодрайв, де можна, не сходячи з велосипеда, купити їжу і напої.

Дитячу зону пропонуємо облаштувати з максимальним використанням природних матеріалів і поділом на вікові ділянки. Міні-концерти, виставки та молодіжні тусовки цілком можуть перекочувати з обмеженого простору вулиці Радянській на простору Набережну.

У зоні порту цікаво було б зробити відкритий басейн: обгороджена ділянка річки, де вода або підігрівається для плавання, або замерзає під каток. Частину території можна відвести для створення саду на воді, водних клумб.

Неподалік розташовані водойми Сої. Це єдине місце в Бересті, де мешкають фазани. Птахи прижилися, озерна чайка відлякує їх ворогів. Тут можна зустріти зайців, бобрів і іншу живність.

Було б нерозумним допустити урбанізацію цієї місцевості, тому наше рішення – побудувати дерев’яний міст на палях, щоб можна було потрапити туди з Набережної, і з мінімальним втручанням в природу заснувати Екопарк.

Городяни й туристи зможуть тут милуватися природою з спеціальних вишок, гуляти, займатися «тихими» видами спорту (наприклад, йогою).

Коментарі та поради:

Даний проект – добрий приклад нового переосмислення занепадницького промислових територій. Ідея реконструкції Набережної давно витає в повітрі. Міська влада готова підводити туди комунікації, будувати дороги.

Створюємо «легенду» – отримуємо розвиток

Презентація учасників команди, яка працювала над назвами і логотипами для міських зелених зон:

– Ми розділили існуючі зелені зони на 3 рівня: міжнародного, загальноміського і локального (мікрорайонів) значення. Багато з них формуються навколо кріпосних фортів, контур яких можна використовувати в логотипах.

Коли у зеленої зони з’являється «ім’я» і «легенда», стає набагато легше сформувати передумови для подальшого функціонального розвитку території. Назву можна нанести на карту і включити в путівники, логотип – використовувати при створенні сувенірної продукції.

Таке брендування практично не вимагає витрат. Зате надає офіційний статус території і сприяє залученню туристів і бізнесу.

У Бересті вже є приклад розвитку міської зеленої зони – парк Миру, благоустроєм якого займається ВАТ «Савушкін продукт». Подібним чином можна наповнювати різним вмістом і інші парки і сквери.

Наприклад, територія Красного двору: люди хочуть проводити там час, але вона не упорядкована. Цільова аудиторія – активна молодь, сім’ї, туристи. Ми пропонуємо зберегти природну природне середовище, розділивши територію на зони: пляжну, кемпінгову, пікнікові. Добрим варіантом стане створення в цій місцевості скаутського табору.

Ще один приклад: сквер на вулиці Папаніна. У цій частині міста зводиться нове житло, проживає багато молодих сімей з дітьми, поруч розташований університет, школи. Пропонуємо дати йому назву «Госпітальний сквер» і оформити в дусі скейт-парку. Це дозволить залучати дітей і молодь до різних видів спорту, допоможе їм якісно проводити час.

Коментарі та поради:

Цінність пропозиції – в опрацюванні цільової аудиторії і поділу на рівні (локальний, міський, міжнародний). Залучати ресурси для реалізації проекту можливо через міжнародне фінансування, історичні фонди і т д. 

Головне – безпека!

Презентація учасників команди, яка працювала над створенням оптимальної схеми руху на перехресті проспекту Республіки і вулиці Жовтневої Революції:

– Основне завдання проекту в тому, щоб зробити рух на перехресті безпечним для всіх його учасників: автомобілістів, велосипедистів, пішоходів. Ми провели польові дослідження і розробили відповідний варіант.

Можна уникнути уразливості пішоходів на потенційно небезпечних ділянках за рахунок оптимізації фаз роботи світлофора. Створення відсутніх тротуарів (в напрямку костелу) і велодоріжок теж підвищить безпеку і усуне незручності при переміщенні.

Коментарі та поради:

Тут є 2 складові: 1 – регулювання світлофорного руху, це прерогатива ДАІ, 2 – реконструкція перехрестя, нанесення розмітки та інше – це робота дорожніх служб і Міськвиконкому.

Розробка концепції – грамотний підхід до успішного міському проекту

Микола Власюк, головний архітектор Бреста:

– Всі пропозиції учасників Креативного марафону досить цікаві і актуальні, їх сміливо можна брати на озброєння. Особисто я побачив багато класних ідей і готовий допомогти хлопцям бути почутими на рівні міської влади і конкретних посадових осіб.

Як головний архітектор міста, я вже згоден дати дозвіл на будівництво члену однієї з команд, індивідуальному підприємцю, яке готове вкласти кошти в проект «Велопорт» – зробити кафе, встановити велокухню і велостоянку.

Звичайно, ступінь опрацьованості проектів поки різна, є слабкі місця, не до кінця продумані механізми їх реалізації. Для їх подальшого просування необхідно залучати економістів, інвесторів, інших зацікавлених людей.

Такі заходи однозначно полегшують роботу міської влади, дають підказки. На жаль, часто керівництво міста недооцінює значення ідей і концепцій. Так сталося, наприклад, при створенні вже наявної ділянки Набережної.

Перш, ніж що-небудь проектувати і створювати, необхідно чітко сформулювати концепцію. Для цього потрібно визначити і почути цільову аудиторію: для кого ми це робимо, якими є потреби городян, що вони хотіли б там бачити. Потрібні конкурси ідей і участь всіх зацікавлених сторін.

Важливо не ігнорувати цей блок, не спрощувати! Як архітектор, я не можу однозначно сказати, наприклад, якої ширини повинні бути доріжки на Набережній. Це залежить від безлічі факторів: наявності та кількості велодоріжок і кафе, лавок, зелених зон і т.д.

Таку інформацію якраз дає цілісна концепція, обговорення і дослідження. Запропоновані на марафоні концепції виходять від городян, в їх формулюванні брали участь фахівці – архітектори, урбаністи, соціологи.

Тестування, яке включене хлопцями в їх проекти, – дуже правильний момент, так і повинно бути. Це – грамотний і сучасний підхід до міського проекту, який хоче бути успішним.

За матеріалом Зелений портал

  • 1
    Поділитися

1 thought on “Проекти Креативного марафону”

  1. Цікава, што быццам пра ўдзельнікаў этага крыатыўнага марафону распавяла і Н.Бабіна:
    …чи слово, чи книга, чи доповідь друга на науковій конференції.
    Шчыра жадаю поспехаў усім зацікаўленным, лічу што ім вельмі пашанцавала з тым што “…створені проекти оцінював і коментував головний архітектор Берестя Микола Власюк”, а не прадстаўнікі арвыканкама накшталт наместніка яго папярэдніка (з якім не аднойчы давялося сустракацца). З павагай да неабыякавых

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *