ПроСВІТ – новий погляд на традиційні теми

Віктор Місіюк, Новини
13/01/2020, 2 коментарі

Любите побачити вранці на Новий рік щось новеньке? Щедрий вечір і чарівна ніч богатої Коляди добре підходять для того, щоб згадати про старе добре минуле і задумати щось нового. Закінчився третій рік існування інформаційного сайту ПроСВІТ! Він продовжує зростати. В новому сезоні ПроСВІТ зробить ще один крок до перетворення у портал. В ньому поєднаються вже звична стрічка і приваблива вітрина. Графічне оформлення вразить новим рівнем досконалості. Для повноти враження радимо вам дивитись на великих екранах. Сподіваємось такий вигляд вам сподобається.

Ні на хвилину не забуваємо, що творимо наш сайт разом із читачами. Чекаємо ваші оцінки, коментарі в соцмережах, під постами. Надсилайте інформацію про події свідками яких ви стали, розважання, твори. Всі Ваші зауваження і пропозиції будуть основою нових змін. І ПроСВІТ стане ще ближчим.

Вже завтра чекаємо Вас! Можливо, з першого погляду ви нас не пізнаєте. З Новим роком всіх вітаємо, щастя-радості бажаємо!

Команда ПроСВІТ

 • 7
  Поширили:

2 thoughts on “ПроСВІТ – новий погляд на традиційні теми”

 1. пк сказав:

  Просвіту – триматися й не даватися! Щиренько дякуємо за все!!!! Многая літа!

  Дрібне побажання-порада: здається, логічно було б десь зверху позначити загальний керунок, специфіку сайту – новини й матеріали з Берестейщини, Підляшша, Волині. Бо людина, що перший раз заходить на сайт, далеко не одразу може це зрозуміти.

  Любимо вас. З Новим роком!

 2. Сергій сказав:

  Велика подяка авторам статей! Вони унікальні, тому й дуже цікаві. Зі святами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *