Протестна акція завершилась

ПроСВІТ, На здоров'я
07/11/2020, Leave a comment

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій постановила послабила карантинні обмеження для «червоної зони» з понеділка, 09 листопада, і дозволила підприємцям Ковеля, які нещодаво перекрили міжнародну трасу, працювати за умови дотримання всіх карантинних вимог.

Право на працю з дотриманням вимог ми відстояли! Поки що! Дякую тим чиновникам, депутатам і новому меру, які є представниками різних політичних сил, які доклали зусиль для того, щоб допомогти нам. А також дякую тим активістам, які йшли в кабінети, щоб донести думку, що зачиняти все безглуздо і може обернутися катастрофою для всіх. Прикро, що комусь були створені тимчасові незручності, але іноді щоб людей почули – потрібно застосовувати непопулярні міри“, – написав на своїй сторінці активіст Віталій Пясецький.

Комісія з надзвичайних ситуацій затвердила новий карантинний розподіл, в якому вся Україна червона і помаранчева, а Ковель залишився в червоній зоні. Як за таких умов вдасться відновити в понеділок працю ковельських підприємців поки не зрозуміло.

За матеріалом ПроКовель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *