Прощання з Олександром Ільїним

ПроСВІТ, Новини, Оголошення
09/11/2020, 1 Comment

10 листопада в Пинську о 14:30 на кладовищі і о 16:00 в їдальні першого корпусу Поліського державного університету прощатимуться з членом “Просвіти Берестейщини імені Тараса Шевченко”, Української науково-педагогічної спілки “Берегиня”, Товариства української мови і літератури при Спілці білоруських письменників, Західнополіського науково-краєзнавчого товариства “Загороддя”, редактором часопису “Історична брама“, кандидатом фізико-математичних наук, доцентом Поліського державного університету, відомим краєзнавцем Олександром Ільїним (26.04.1956-08.11.2020). Серед останніх монографій невтомного дослідника ” Поліський  письменник  Борис Ольхівський – воїн з душею поета” (2020), “Нариси історії Береза-Картузського концтабору (липень 1934 – вересень 1939)” (2019) та “Нариси історії культури Пинщини” (2013).

Це була людина тиха, скромна, непримітна, але в царині краєзнавства Львович зробив неймовірно як багато. особливо для Пинщини, Полісся, Берестейщини, немаючи ніякого коріння з цією землею, він жертвував собою щоб увіковічнити народну память і минувшину нашого прекрасного краю“. – написав про втрату отець Павло Дубинець.

1 thought on “Прощання з Олександром Ільїним”

  1. Володимир Дмитріюк сказав:

    Вічна пам`ять св. п. Олександру. Заслужив він на пошану і приятельські згадки від багатьох українських патріотів, особливо нас берестейців.

Залишити відповідь