П’яний рецидивіст нападав на дівчат

Віктор Місіюк, Новини
16/05/2021, 1 Comment
Увечері 16 січня 2021 року п’яний 33-річний житель Берестя проходив поблизу будинку №12 по вулиці Сальникова в Бресті. Побачивши поруч дівчину, чоловік підійшов до неї, затиснув рот, обхопивши тулуб повалив на землю і наніс удар ножем в шию. Після цього він викрав сумочку потерпілої і зник.
Того ж вечора, рухаючись До вулиці 28 липня по шляхопроводу, чоловік напав на 19-річну місцеву жительку. Він підійшов до дівчини ззаду, затулив їй рота і став тягнути постраждалу до бетонних сходах. Чоловік завдав потерпілій декілька ударів руками в область голови і відштовхнув дівчину, в результаті чого вона вдарилася спиною об металевий поручень сходів і впала. Після цього злодій намагався заволодіти майном потерпілої, однак дівчина вчинила активний опір і змогла втекти. Міліціонери в найкоротші терміни  встановили особу розбійника і затримали. 
Слідчими у кримінальній справі допитано обвинувачений, потерпілі і свідки, проведені огляди місця події і предметів. У кримінальній справі експертами ГКСЕ проведені судово-медичні, судово-психіатрична, судово-генетична експертизи, висновки яких проаналізовані і долучені до матеріалів кримінальної справи. Встановлено, що раніше чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.
Його дії кваліфіковано за статтею повторно вчинений розбій. Розслідування завершено. Кримінальну справу передано прокурору для направлення до суду.
За матеріалом Слідчій комітет Республіки Білорусь

1 thought on “П’яний рецидивіст нападав на дівчат”

Залишити відповідь