П’яного спинила куля (ВІДЕО)

В мережі з’явилося відео погоні і стрільбою з вогнепальної зброї.

24 лютого 2018 року в ході нагляду за безпекою дорожнього руху  інспектор Державтоінспеції Пинського райвідділу і міліціонер ОМОН  отримали інформація про те, що в напрямку Посенич Пинського району їде «Форд Сієрра» водій якого, імовірно, п’яний.

На вул.Пинской схожий за прикметами автомобіль, на законні, неодноразові і очевидні для особи яка керувала транспортним засобом вимоги про зупинку транспортного засобу, не відреагував і на великій швидкості пронісся в напрямку автодороги М- 10 «Кобринь-Пинськ-Гомель».

На неодноразові вимоги про зупинку транспортного засобу, за допомогою гучного зв’язку і використання спеціальної звукової сигналізації, водій не реагував створюючи реальну загрозу безпеці дорожнього руху.

Для примусової зупинки транспортного міліціонер ОМОН двічі вистрілив в повітря і трічі стрілив по колесах, одина куля пробила заднє ліве колесо автомобіля. Близько 01.20 годин на 415 км дороги, поблизу Оснежіць водій зупинився і був затриманий.

Порушником виявився 27-річний житель Парохонська. Після проходження медичного огляду у чоловіка виявлено 1.73% парів етилового спірту. 

За матеріалом Берестейської державтоінспекції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *