П’ятий on-line сезон зимівлі птахів (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
07/12/2021, 1 Comment

Вже п’яту зиму поспіль наш сайт “Патхи щодня” пропонує унікальну можливість для нашої країни – комфортно розташуватися в теплому домі, офісі чи класі, спостерігати за життям диких птахів і тварин протягом трьох зимових місяців” – повідомили організатори он-лайн трансляції з Охорони птахів Батьківщини.

В новому сезоні організатори вийшли на новий технічний рівень, більш зручний для любителів спостережень: “завдяки можливостям YouTube можна перемотати події до 12 годин тому назад і не пропустити щось цікаве, запрошуємо не тільки розслабитися і переглянути те, що було, а й опублікувати в коментарях скріншоти з коментарі“.

Трансляція ведеться з годівниці на березі ріки Лісная в селі Угляни Каменецького району, яке находиться в околиці всесвітньовідомого Національного парку “Біловезька пуща”. “У перший день ефіру вже «відзначилися» великі та блакитні синиці та сойки. Загалом, ми очікуємо більше двох десятків видів птахів“, – повідомили організатори.

Спостереження можна вести цілодобово, бо на ніч припадає більше часу, чим на день: “Ми з нетерпінням чекаємо вас у нашій наступній онлайн-трансляції, і, оскільки її формат змінився, ми з нетерпінням чекаємо в живу не тільки птахів і не тільки вдень. Тому запрошуємо поспостерігати за життям пущі в темряві, тим більше, що його буде більше чим світла“.

Нагадаємо, ПроСВІТ традиційно анонсував початок сезону спостережень в 2020, 2019 і 2018 роках.

1 thought on “П’ятий on-line сезон зимівлі птахів (ВІДЕО)”

Залишити відповідь