П’ять прийомних сімей та дитячий будинок сімейного типу

З нагоди Міжнародного дня сім’ї керівництво районої адміністрації зустрілося з прийомними батьками та батьками-вихователями. На території Ратнівського району, як повідомляє сайт райдержадміністрації, функціонує 5 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу. Зокрема, у селі Самари-Оріхове живуть Микола та Світлана Тарасюки, які ростять та виховують 11 дітей у будинку сімейного типу. А прийомні сім’ї створили Олександр та Світлана Тарасюки із Самарів, Віктор та Марина Романики із селища Ратне, Ярослав та Раїса Шинкаруки із Здомишля, Олег та  Вікторія Шумакови з Видраниці,  Леонід та Наталія Денисюки із Гірник, які зігріли своїм теплом хлопчиків і дівчаток.Виїзд в дитячий будинок сімейного типу

На зустрічі обговорили проблемні питання, які виникають у прийомних сім’ях.  Йшлося про організацію оздоровлення дітей в літній період, порядок надання соціальної допомоги, вікові особливості прийомних дітей та їх навчання, житлові питання, тощо. Кожен із представників прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу із трепетом  розповів про свої родини, із любов’ю описував своїх діток, їх характери, ділився здобутками та захопленнями.

Заступник голови районної державної адміністрації Євген Савлук від імені голови районної державної адміністрації, себе особисто він  привітав присутніх зі святом, побажав міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя.

За матеріалом Волинь

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *