Півтисячі осіб причетні до загибелі худоби

Віктор Місіюк, Новини
14/07/2021, 1 Comment

В ході перевірки органами прокуратури Берестейської області встановлено, що у деяких господарствах для створення видимості благополучній ситуації щодо збереження поголів’я худоби спотворювали відомості про кількість загиблих тварин (Барановицький, Березовський, Ганцевицький, Лунинецький, Ляховицький, Столинський райони). 

Допущені факти грубого порушення трудової дисципліни працівниками тваринницької галузі, а також нещасні випадки на виробництві в Малоритському і Дорогичинському районах.

Не всі керівники сільськогосподарських організацій забезпечили належний рівень виробничо-технологічної дисципліни (Кобринський, Березовський, Ляховицький райони).

Поряд з тим, що основна причина загибелі худоби – невиконання правил його змісту, розкриті випадки безвідповідального ставлення працівників до лікувальних і профілактичних заходів. Цьому сприяла неукомплектованість фахівцями ветеринарної та зоотехнічної служб.

За минулий період 2021 року в зв’язку з виявленими фактами приховування падежу худоби, в тому числі під виглядом реалізації працівникам організацій та населенню, органи прокуратури порушили 12 кримінальних справ.

Всього в поточному році прокурори Брестчини винесли більше 80 актів реагування на порушення, пов’язані з непродуктивним вибуттям худоби. За результатами їх розгляду до різних видів відповідальності притягнуто близько 500 осіб.

Нагадаємо, Берестейська область має найвищу в республіці товарність молока.

За матеріалом прокуратури Берестейської області

1 thought on “Півтисячі осіб причетні до загибелі худоби”

Залишити відповідь