Півтора роки хатньої хімії і півтори тисячи рублів штрафу за наклеп в соцмережі

ПроСВІТ, Новини
03/07/2021, Leave a comment

28 червня 2021 року суд Ленинського району Береста призначив раніше не судимому жителю Берестя 1987 року народження покарання у вигляді обмеження волі без направлення до виправної установи відкритого типу на термін 1 рік 6 місяців, а також стягнути на користь потерпілого К-ко 1 500 рублів в рахунок відшкодування грошової компенсації моральної шкоди.

Суд встановив, що 13 серпня 2020 року в одній із соціальних мереж чоловік розмістив фотозображення співробітника ОМОН УВС Берестейського облвиконкому “К-ко”, супроводивши текстом, який містить завідомо неправдиві, порочать потерпілого відомості і вигадки, які не відповідають дійсності, істотно зменшують його честь і гідність, дискредитують в очах громадськості. 

Обвинувачений визнав себе  винним у злочині. Обставин, що обтяжують відповідальність чоловіка судом не встановлено. За обставини, що пом’якшують відповідальність, суд визнав те, що обвинувачений щиросердно розкаявся в скоєному, вперше притягується до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо жителька Пинська осуджена до 1,5 років обмеження волі без направлення до виправної установи відкритого типу і штрафу у 1000 рублів за образу міліціонера розміщену в соцмережі.

За матеріалом Верховного суду Республіки Білорусь

 

Залишити відповідь