Підтверджено інформацію про десятки інфікованих

ПроСВІТ, На здоров'я
09/04/2020, 1 Comment

Пандемія коронавирусной інфекції охоплює все більшу кількість територій і людей. Інформація про її поширення розходиться з затримкою. Одна з причин – термін потрібний на її достовірне тестування. Діагностика коронавирусной інфекції по Полімеразно ланцюговій реакції проводиться на базі лабораторії Брестського обласного центру гігієни, епідеміології і громадського здоров’я з 03 квітня 2020 року. За цей час проведено понад 400 досліджень.

Усього на ранок 8 квітня в Берестейський області зафіксовано 28 позитивних тестів на COVID-19 у пацієнтів з ознаками гострої распіраторної вірусної інфекції, що госпіталізовані в лікарнях області, а також є контактами 1 і 2 рівня: в Бересті – 6 (5 мешканців міста, 1 – житель Гомельської області), в Лунінці – 17, в Століні – 2, в Янові – 1, в Барановичах – 1, в Ганцевичах – 1.

З ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції в області госпіталізовано 184 особи, які прибули з країн, де зареєстровані випадки коронавирусной інфекції, а також були в контакті з хворими. В інфекційному відділенні Берестейської обласної клінічної лікарні знаходиться 125 осіб, з них 54 жителя Берестя і 1 – Берестського району. Під медичним наглядом на дому знаходиться 5,2 тисячі осіб, з них 1030 мешканців обласного центру і Берестейського району.

 

1 thought on “Підтверджено інформацію про десятки інфікованих”

Залишити відповідь