Під Радовичами знімали продовження “Червоного”

Ще одна місцевість на Західному Поліссі стала місцем кінозйомок. 1-2 грудня на території екопарку “Аміла” в Турійському районі режисер Зази Буадзе знімав екранізацію роману Андрія Кокотюхи “Червоний. Без лінії фронту”. Це вже друга частина фільму. Передувала зйомкам творча зустріч режисера і сценаріста з місцевими жителями, яка відбулася 25 листопада в фойє Радовичівського сільського клубу. На ній також продемонстровано перший трейлер майбутнього фільму.

Ми стали учасниками величного і чудового дійства – відтворення подій 30-40-х років минулого століття, коли зароджувалась і гартувалась міць повстанського руху і життєвих перипетій головного героя Червоного, доля якого, за задумом авторів, дивовижно переплелася із нашою багатою історією Турійщиною. Ми допомагали і вболівали, готували гарячий чай і надавали житло, техніку, підтримували і розважали гостей із Запоріжжя, Києва та Львова“, – такий текст розмістили на сторінці “Аміли” в facebook. Ð¡Ð²Ñ–тлина від ТзОВ «Екопарк «Аміла».Світлина від ТзОВ «Екопарк «Аміла».Світлина від ТзОВ «Екопарк «Аміла».

Дякуємо продюсерському центру «Інсайт Медіа» та режисеру З.Буадзе за можливість бути причетними до такої історичної події, а також акторам та всій знімальній групі-справжнім професіоналам своєї справи…людям, які докладають титанічних зусиль, щоб ми з вами дивились якісний продукт!
Окремий респект неперевершеним реконструкторам Товариства пошуку жертв війни «Пам`ять», їх київським колегам…а також піротехнікам і каскадерам, які влаштували захоплюючі кадри. Горді тим, що в Україні також є кіноіндустрія такого рівня, і що ми на ці декілька днів стали її частиною“, – прокоментували працівники парку другий день зйомки.Світлина від ТзОВ «Екопарк «Аміла».Світлина від ТзОВ «Екопарк «Аміла».Світлина від ТзОВ «Екопарк «Аміла».

Світлина від ТзОВ «Екопарк «Аміла».«Червоний» — український історичний фільм, однойменна екранізація роману Андрія Кокотюхи. Письменник став також сценаристом стрічки. Українська прем’єра відбулась 23 серпня 2017 року. Кінофільм створено за фінансової підтримки Держкіно, яке профінансувало 50 %.Світлина від ТзОВ «Екопарк «Аміла».

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *