Пінчук купив «BMW X5», який 7 років тому викрали в Німеччині

Автомобіль з перебитим VIN-номером власник поставити на облік в МРЕВ не зможе.

Як повідомила Медіа-Поліссю офіційний представник управління Державного комітету судових експертиз по Берестейській області Тетяна Коток, при постановці на облік в МРЕВ Пинського МВВС VIN-номер авто викликав в інспектора сумнів в автентичності. За даним фактом була призначена експертиза.

Згідно з висновком експерта Пинського міжрайонного відділу Держкомітету судових експертиз ідентифікаційний номер автомобіля «BMW X5» піддавався зміні шляхом видалення номерного майданчику і подальшим нанесенням нових знаків. Фахівцями відновлений первинний ідентифікаційний номер автомобіля.

За словами чоловіка, автомобіль він купив по оголошенню в Мінську. Про можливе кримінальне минуле транспортного засобу не здогадувався.

– За даним фактом Пинським МВВС проведена перевірка, в ході якої встановлено, що автомобіль «BMW X5», куплений пинчуком, числиться в угоні в Німеччині з 2012 року. В даний час автомобіль переданий на відповідальне зберігання покупцеві без можливості постановки на реєстраційний облік, – підкреслила Тетяна Коток.

За 8 місяців 2019 року Пинськими експертами проведено 200 експертиз ідентифікаційних позначень транспортних засобів.

Криниця: Медиа-Полесье

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *