Після “спецоперації” жінка позбулася 8 тисяч рублів

ПроСВІТ, Новини
28/07/2021, Leave a comment
29 червня поточного року 54-річній жительці Березовського району в Viber зателефонувала дівчина, яка представилася працівницею банку. В ході розмови лжеспівробітниця удокладнила у потерпілої, чи не втрачала вона паспорт, а після повідомила, що на ім’я жінки надійшли заявки на оформлення кредитів. Остання спростувала інформацію про втрату паспорта і оформленні заявок.
Продовживши розмову, дівчина повідомила, що для перевірки інформації з нею зв’яжуться співробітники Слідчого комітету. Незабаром потерпілої надійшов дзвінок від чоловіка, який представився слідчим по боротьбі з фінансово-економічними злочинами. Співрозмовник запропонував жінці взяти участь у спеціальній операції по затриманню шахраїв і розповів, що до розкрадання грошових коштів громадян можуть бути причетні співробітники банку. 
Нічого не підозрюючи, жінка погодилася допомогти. Через деякий час з потерпілою знову зв’язалася дівчина і повідомила, що їй необхідно оформити кредити в певних банках. В цей же день мешканка Березовського району попрямувала в банки і оформила на своє ім’я два кредити. В одному з банків жінці видали не готівку, а кредитну карту, фотографії якої вона відправила лжеспівробітниці банку. Готівку потерпіла перевела на розрахунковий рахунок, вказаний дівчиною. 
Виплати за кредитними договорами довірлива жінка не здійснювала, вважаючи, що вони будуть анульовані. У липні їй почали надходити смс-повідомлення про необхідність погашення заборгованості. Потерпіла зрозуміла, що її обдурили, і звернулася в правоохоронні органи. 
Загальна сума збитку склала близько 8 тисяч рублів.
За матеріалом Слідчого комітету Республіки Білорусь

Залишити відповідь