Районні котельні працюватимуть на електичності

ПроСВІТ, На здоров'я
14/11/2020, 3 коментарі

У Бересті введено в експлуатацію один з 20 електрокотлів, передбачених програмою заходів щодо інтеграції БелАЕС в енергосистему країни. Їх сумарна номінальна потужність – 916 МВт, в тому числі на долю Берестейської області припадає 140 МВт (близько 20%). В рамах реалізації комплексного плану розвитку енергетичної сфери до 2025 року з урахуванням введення Білоруської атомної електростанціі РУП “Берестьенерго” установить чотири електрокотла. Будівництво одного намічено на Березовській ГРЕС. Другий запущено на західній міні-ТЕЦ в Пинську. Ще два введені в експлуатацію в східній і південній частинах Берестя.

Східна районна котельня №2 розташована в густонаселеній частині Берестя. Вона забезпечує теплом житловий фонд, соціальні та промислові об’єкти: Берестейську центральну міську лікарню, підприємство “Ремшлях Білоруської залізниці”, стадіон “Юність”, палац спорту “Вікторія”, торговий центр “Екватор”, обласний Палац культури профспілок і інші. Котельню запустили в 1971 році. За цей час енергопотреби мікрорайону виросли. Після модернізації теплова потужність котельні становить 126,2 Гкал / рік, в тому числі електробойлерной установки – 25,8 Гкал / рік.

Енергію для виробництва тепла електрокотел переважно буде використовувати в нічний час. Буде обігрівати 175 будинків, 10 дитячих садків, чотири школи, ліцей. Радий, що такі об’єкти є в Бресті. Аналогічний побудований в Південному мікрорайоні“, – повідомив голова Берестейського облвиконкому Анатолій Лис.

За матеріалом БелТА

3 thoughts on “Районні котельні працюватимуть на електичності”

 1. Stefko сказав:

  А чи буде працювати ваша аэс, коли трансформатор сгорiв на третi день пiсля запуску?

  1. Віктор Місіюк сказав:

   Причина може бути не стільки технічна, скільки економічна, пов’язана з виплатою кредитів.

   1. Stefko сказав:

    Кредит нема з чого виплачувати, бо у батька нема золотого запасу, та хлопцi розбигаються.

Залишити відповідь