Ратнівщина на карантині. В одному з сіл жорсткий карантин.

ПроСВІТ, На здоров'я
24/04/2020, Leave a comment

З метою недопущення подальшого поширення гострої респіраторної хвороби, через підтверджений випадок захворювання на коронавірусну інфекцію на території села Жиричі на території Ратнівського району ввели надзвичайну ситуацію природного характеру.

На недавньому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, про епідемічну ситуацію на території району, пов’язану із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, доповіли начальник Камінь-Каширського відділення ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Галина Кузнєцова, директор комунального некомерційного підприємства «Ратнівська районна лікарня» Михайло Бегаль, директор комунального підприємства «Ратнівський центр первинної медичної допомоги» Людмила Терещук.

Комісія вирішила установити особливий режим (карантин) в’їзду, виїзду з території села Жиричі громадян і транспортних засобів; утворити карантинний контрольно-пропускний пункт при в’їзді до села Жиричі (район кладовища).
Розгортання та функціонування картинного контрольно-пропускного пункту здійснять з 22 квітня із режимом роботи з 08.00 до 19.00.

На території Жиричівської сільської ради на час проведення карантинних заходів заборонили роботу закладів та установ у яких можливе скупчення людей; двічі на добу проводитимуть дезінфікуючі заходи в місцях масового скупчення людей, на дорогах та вулицях населеного пункту; щоденно проводитимуть оповіщення жителів села Жиричі про дотримання карантинних заходів з використанням гучномовця.


На період карантину в районі обмежили роботу торгівельних закладів до 18:00, крім аптек та автозаправних станцій; із 21 квітня 2020 року до завершення карантину заборонили відвідування місць поховань (цвинтарів, кладовищ, тощо); регулярно проводитимуть дезінфікуючі заходи в місцях масового скупчення громадян.

За матеріалом Конкурент

Залишити відповідь