Рекордний самовар (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
07/12/2020, 1 Comment

В Бересті з’явився самовар, бублики і кілька стільців з теплими пледами. Плюс, звичайно, солодкий чай, печиво, приємна музика, вогники і головне – привітні господар і господиня.

Ідея поставити самовар прийшла уві сні, по крайней мере, він так запевняє, Аркадію Кінчаку, одному з індивідуальних підприємців, учаснику новорічної ярмарки. Його брат Віктор брав найактивнішу участь в проекті. Хлопці з Кобриня, в Бересті працюють в сфері харчування.

Кілька днів тому Аркадій відвідав ярмарок і здивувався, чому так мало умов для того, щоб в приємній обстановці попити чаю. Розговорився з однією з дівчат в будиночку, і нав’язлива ідея вже не відпускала. Вранці було вирішено: потрібен самовар. “Так, ось така ідея у нас з’явилася – в цьому році змінити Бересть. «Берестейський самовар» називається цей проект. Хочемо трохи додати європейського почерку в наше місто. Щоб було затишно, був особливий колорит” – каже автор ідеї.

І він дивним чином знайшовся! Виготовлений гігант в місті Кобрині за власним проектом і своїми силами. Щоб закип’ятити дровами наповнений до верху самовар, потрібно приблизно дві години, для швидкості обслуговування в ємність врізано чотири крана. Аркадій каже, що, за його відомостями, в Росії є самовар на 360 літрів, в Україні на 320. Берестейський, на 400 літрів – самий великий. Щоправда голова берестейського міськвиконкому Олександр Рогачук написав що об’єм дещо менший і удокладнив: “Його обсягу – 380 літрів – вистачить для 1,5 тисяч осіб. Вода в ньому остигає дуже повільно – 2 градуса на годину після закипання“.

Обслуговувати відвідувачів будуть з полудня і до … моменту поки будуть бажаючі. Звичайно, все в рамках обмежень з нагоди несприятливої епідеміологічний обстановки.

До чаю, стакан якого стоїть два рубля, пропонуються добавки: лимон, імбир і натуральний липовий мед «з пчілкой». Для бажаючих перекусити продадуть (а іноді і просто пригостять, як пощастить) печиво і бублики. На питання, чи є кава продавщиця, посміхнулась: «Ну, хто ж каву з самовара п’є».

За матеріалом Віртуальний Бересть

1 thought on “Рекордний самовар (ВІДЕО)”

Залишити відповідь