Ремонт шляху до Шацьких озер

ПроСВІТ, Новини
08/11/2020, Leave a comment

Днями стартували ремонтні роботи на автошляху Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/. Це найдовша автомобільна дорога державного значення в Волинський області, майже 175 км пролягає територією шести районів – Шацького, Любомльського, Турійського, Володимир-Волинського, Іваничівського та Горохівського. Ще понад 29 км проходить Радивилівським районом Рівненщини.

Саме ця дорога веде до Шацьких озер, у тому числі й до озера Світязь. Відновлення цієї важливої транспортної артерії розпочали з 9-кілометрової ділянки саме у Шацькому районі, зокрема на відтинку автошляху, що бере свій початок поблизу повороту до санаторію «Лісова пісня» та закінчується на виїзді з райцентру.

Дорожня техніка працює у межах селища Шацьк, рухаючись в сторону українсько-білоруського кордону. Проводяться роботи з фрезерування зношеного дорожнього покриття, згодом тут буде влаштовано два шари асфальтобетонної суміші та проведено комплекс робіт з організації дорожнього руху. На ділянці проведення ремонтних робіт рух транспорту частково обмежується і здійснюється почергово однією зі смуг руху.

Упродовж 2020 – 2021 років планується відремонтувати щонайменше 50 км автошляху Т-03-02 у Шацькому, Любомльському та Горохівському районах.

За матеріалом Служби автомобільних доріг у Волинській області.

 

 

Залишити відповідь