Рецепти пані Голод

Віктор Місіюк, Культура, Новини
15/11/2019, Leave a comment

Чи задумувались Ви над тим, чим вітали гостей і зустрічали свята в українських хатах Берестя? Одна з них, дім родини Голод, була справжнім салоном. Сюди сходилась активна молодь і шановні лідери національних організацій: співали, танцювали, обмінювались книгами, ділились планами. Можливо саме так і мають виглядати вечорниці в домі, богатому двома чарівнимим донечками. Їх матуся, пані Олена, відома своєю активною життєвою позицію, учениця балетмейстра Василя Авраменко. Велична могила їх батька бухгалтера-залізничника за фахом Осипа Голода, звичайно ж члена берестейської Просвіти і клієнта Українбанку Берестя, добре доглянута завдяки щорічним старанням онука Ореста і сина останього. Певний час в гостинному домі Голодів, навіть, розміщалася берестейська філія “Просвіти на Поліссі”.

Повернемось у світ смаків. Завдяки пресі у нас є можливість познайомитись з блюдами з гостинної кухні берестейської господині. В грудні 1934 року часопис інтелектуального жіноцтва «Нова хата» опублікував рецепти, які «Подала Олена Голод», кореспондентка з Берестя:

Вареники з сиром з гречаної муки.

4 шклянки муки запарити 2 шклянки кіпячого молока, посолити, розмішати ложкою до гладкости; ¾ кґ. сира протерти через сито, терти в макітрі з 3 яйцями і посолити. Виробити качалкою тісто досить тонке. Варити в соленій воді, полляти горячим маслом і подати зі сметаною.

 

Бабусина печеня.

2 кґ. зразівки прирумянити, підлити водою і душити як звичайну печеню. Коли змякне, посолити, посипати ложку муки, положити 4 червоних буряків, осібно зварених, різаних на кістку і ½ кґ. сушених сливок. Залити шклянкою сметани, ще раз заварити і подати. Ця печеня повинна мати багато підливи і бути червона.

Рольмопси.

Намочити оселедці на добу, вимити, повибирати кости. На І кґ. оселедців взяти 4 середні цибулі, порізати дрібно, 4 великих моркви також порізати на кістку і засмажити на олії до мягкости. Коли буде мягка додати шклянку повила з помідорів і ще трошки посмажити. Остудити. Заварити фляшку оцту (як помідори дуже квасні, то з водою) з корінням і також остудити. Потім вилляти до цибулі вважаючи, щоб не був, ані рідкий ані густий і залити приготовані рольмопси. Через днів 3—4 уживати.

 

Начинювана телятина.

Відлежану телятину позбавити костей і наповнити начинкою. Начинка: Змолоти тричі кусники мяса телячого й вепрового, вимішати з розпущеним маслом, вареним січеним яйцем, б корнішонами, покраяними на кусники. Додати пів вимоченої булки і ложку вина. Виповнену телятину зашити і завинути в перґамінований папір, вимащений маслом. Перевяжемо ниткою і смажимо на маслі. Подаємо на зимно.

Результат пошуку зображень за запитом "торт каштан"

Торт із каштанів.

Взяти 7 жовтків, 21 дека цукру, трохи втертої ванілії, потім зварити ¾ кґ. каштанів, перефасувати і додавати по ложці. Вкінці домішати сніг із 7 білків. Висмарувати форму маслом, вложити тісто і пекти па мірному вогні.

Зимний торт перерізуємо по половині і наповняємо начинкою. 12 дека каштанів зварити в молоці, додати 20 дека цукру, 14 дека мелених, присмажуваних, ліскових оріхів і 2 ложки руму. Добре перемішати і переложити торт. Покрити шоколядовою склицею.

Подала Олена Голод, Берес

Залишити відповідь