Рибпатрульні вилучили на Світязі 600 метрів сіток

ПроСВІТ, На здоров'я
22/12/2019, Leave a comment

з 16 по 20 грудня Волинський рибоохоронний патруль здійснив рибоохоронні рейди на території Любешівського, Камінь-Каширського та Шацького районів.

17 грудня зафіксували чотири порушення правил рибальства, з них – три грубих. Порушників викрили на річці Стохід на території Любешівського та Камінь-Каширського районів. Троє чоловіків з дерев’яних човнів здійснювали незаконний вилов риболовецькими сітками, ще один  знаходився поблизу водойми з сіткою. 

Наступного дня під час рибоохоронної роботи на меліоративному каналі, поблизу с. Угриничі Любешівського району виявили безгосподарське майно. З водойми вилучили чотири сітки загальною довжиною 80 м.

20 грудня під час обстеження оз. Світязь Шацького району рибпатрульні виявили та вилучили сім безгосподарських сіток, загальною довжиною 600 м. 

а незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно від 1 700 до 3 400 гривень або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.

За матеріалом Шацьк.район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *