Розпочалося слідство в справі обміління

ПроСВІТ, На здоров'я
04/01/2020, Leave a comment

Прокуратура Волинської області розпочала кримінальне провадження за фактами неправомірних дій, що могли призвести до обміління Щацьких озер. Про це відомство повідомило на сторінці в facebook. Слідче управління Головного управління Національної поліції в області розслідує факти зловживання службовим становищем посадовими особами в інтересах третіх осіб, які могли призвести до різкого падіння рівня води в озерах

Встановлено, що посадовці Держекоінспекції, всупереч вимогам Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”, не здійснили оцінки впливу, який вчиняє на стан озер незаконна діяльність суб’єктів господарювання.

Одне з таких підприємств побудувало неподалік штучні водні об’єкти на орендованій території площею 230 га без відповідних на це документів та здійснює з них водозабір для поливу саджанців лохини на площі понад 150 га.

Державна екологічна інспекція у Волинській області також не подала позову до суду задля припинення протиправної діяльності підприємства. Відтак, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про факт зловживання посадовцями Держекоінспекції службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *