Рушники з Чехів Орлянських

ПроСВІТ, Культура
11/05/2019, Leave a comment

На сторінці проекту “Історії виткані з ниток – старе рукоділля у ім’я майбутнього” який з 2016 року реалізує культурне товариство “Листівка” з’явилася серія цікавих рушників з Гайнівського повіту.Світлина від Historie utkane z nici - stare rękodzieło dla przyszłości.

Рушник грав дуже важливу роль у приданому. Часто ними треба було пов’язати усіх сватів з боку молодого.Світлина від Historie utkane z nici - stare rękodzieło dla przyszłości. Бувало, що після сватання до весілля лишалось усього десять днів. Тому частенько впоратися з вишивкою допомагала подруга. Одна вишивала один край рушника, друга – інший.  Ð¡Ð²Ñ–тлина від Historie utkane z nici - stare rękodzieło dla przyszłości.

Ніна Хилімонюк з Чехів Орланських вишила весільні рушники сама, хоча у неї було для цього всього два тижні. Світлина від Historie utkane z nici - stare rękodzieło dla przyszłości.Вона вийшла з пекарні В 1961 році вона вийшла заміж до Дубич Церковних. Вигодувала чотирьох дітей і чотирьох онуків. Світлина від Historie utkane z nici - stare rękodzieło dla przyszłości.На фото пані Ніна стоїть зі своїм чоловіком. Вони вкриті, як і на вінчанні її улюбленим рушником. Багато років він прикрашав домашню ікону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *