Ріки Ратнівського і Любешівського районів вийшли з берегів

Проблема підтоплення з якою, як повідомляв ПроСВІТ, нещодавно зіткнулись жителі Ковеля є локальним проявом ситуації яка склалася на ріках регіону.
Через сухе літо вже кілька років не було весняних повеней. Однак через надмірні опади велика вода прийшла у Волинську область раніше. Починаючи з вересня, щомісяця в області опади значно перевищували норму. У листопаді, приміром, цей показник склав 218 %, а середня щомісячна кількість – 170 відсотків. Як виник – значне підвищення рівнів поверхневих та підземних вод.

Начальник обласного управління водних ресурсів Ростислав Кравчук прокоментував ситуацію на ріках області: «У Ратнівському районі ще в грудні вийшла на заплаву річка Прип’ять. Зараз там поблизу села Щедрогір затоплено 30 гектарів сільгоспугідь. Причина — замулені канали. Там наразі підключили насосну станцію, намагаємось відкачати воду.

 Також є проблеми з Підгірською внутрішньогосподарською дамбою, яку сильно порили бобри.  Прорив ліквідовують, мішків поки вистачає.

У  Любешівському районі на заплаві річка Стохід. Там також великі прориви дамб через діяльність бобрів. Якщо не справимось вручну, будемо використовувати екскаватори.

Окремі підтоплені ділянки є в Ковельському та Луцькому районах».

За матеріалом Перший

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *