Світязь, Сваловичі і Поліський трамвай – Explore Ukraine!

ПроСВІТ, На здоров'я
29/01/2020, Leave a comment

Медіапроєкт Ukraїner, що розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та бізнес в Україні, презентував відео «Explore Ukraine!» Воно має показати іноземцям невідому Україну. До роботи над проєктом залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять десятьма мовами.До відео увійшли зйомки трирічного дослідження України, яке супроводжують англійські субтитри. На відео потрапили село Сваловичі Любешівського району, Шацькі озера і Поліський трамвай.

Село Сваловичі розташоване в унікальному місці, де річка Стохід впадає у Прип’ять. «Раніше в селі проживало 20 людей. Жінки річкою припливали до церкви в сусіднє село. Вони плавали та співали», – вказують в описі до кадрів.

Натомість про Шацькі озера зазначають, що це – група з понад 30 озер у північно-західній частині Шацького району Волинської області, у межиріччі Прип’яті й Західного Бугу.

Ще один вражаючий туристичний об’єкт – найдовша в Європі вузькоколійка Антонівка-Зарічне, так званий Поліський трамвай, яка проходить територією Маневицького, Зарічненського районів Рівненської області. Побудована вона не пізніше 1895 року. Протяжність залізниці 106 кілометрів. Вона внесена в усі спеціалізовані міжнародні довідники, енциклопедії і є музеєм залізничної справи під відкритим небом. Вузькоколійка очолює перелік обласних “чудес”. Її присвячений місцевий фестиваль. 

У жовтні 2019 року команда Ukraїner презентувала книгу про експедиції Україною – «Ukraïner. Ukrainian Insider». Вона стала найбільш продаваною на дев’ятому Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», а також була серед трьох номінантів на гран-прі «BookForum Best Book Award-2019» та отримала дві додаткові відзнаки.

 За матеріалом Волинь_infa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *